Rampa dla dużych maszyn dla czeskiej firmy rolniczej

Stacjonarna rampa załadunkowa dla ciągników o specjalnej charakterystyce została wyprodukowana i dostarczona do naszego stałego klienta, czeskiego dystrybutora sprzętu rolniczego!

To już czwarta rampa przeładunkowa dla maszyn wielkogabarytowych, którą wyprodukowaliśmy dla naszego czeskiego partnera. Zaprojektowaliśmy i wyprodukowaliśmy rampę o nośności 15 ton z ocynkowaną kratą antypoślizgową i montowanymi burtami ochronnymi.

W trakcie swojej pracy firmy rolnicze często muszą załadować ciężkie maszyny rolnicze na ciężarówki w celu dalszego transportu. Jednak standardowe modele ramp nie nadają się do załadunku ciągników czy kombajnów. Taki sprzęt wymaga znacznie większego dopuszczalnego obciążenia i całkowitej szerokości samej rampy załadowczej.

Niewielu producentów ramp ładunkowych jest gotowych podjąć się takiego specjalnego projektu. AUSBAU ma jednak duże doświadczenie w produkcji ramp dla maszyn o dużych gabarytach. Nasi profesjonalni inżynierowie projektowi są gotowi podjąć się każdego zadania, aby sprostać potrzebom naszych klientów.

Jakość i profesjonalizm firmy AUSBAU potwierdza zaufanie naszych klientów i ich wielokrotne zakupy ramp załadunkowych do ciągników z naszej firmy.

Oddzwonić
Wypełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z Tobą jaknajszybciej
Zadaj pytanie
Wypełnij pola lub wyślij prośbę na maila: mail@ausbaurampa.pl