Ponad 50 ramp AUSBAU dostarczonych do różnych regionów Polski

Od 15 lat naszej firmy w zakresie załadunku sprzętu na polskim rynku, ponad 50 firm produkcyjnych, handlowych, logistycznych i innych tego kraju zostało klientami produktów AUSBAU.

Jako jeden z liderów w produkcji osprzętu przeładunkowego nasza firma regularnie dostarcza produkty AUSBAU do POLSKI i innych krajów Unii Europejskiej. Klientami AUSBAU są duże międzynarodowe korporacje, takie jak P.H.U., AMPER Sp. z o.o., POLSWAT CEZARY POPIELSKI, Zut Total Paweł Paszek, Zakłady Tworzyw Sztucznych IZO-ERG S.A., LRG Cell SA, TOMCZYK TOMASZ F.H.U. TRUCK-TOM, Coca-Cola, Samsung i inne firmy.

Rampa mobilna AUSBAU

Produkujemy rampy mobilne i stacjonarne, wyposażenie magazynów oraz przystawki do wózków widłowych. Posiadanie własnej bazy produkcyjnej pozwala nam kontrolować nie tylko jakość dostarczanych produktów, ale również oferować naszym klientom konkurencyjne ceny i szybką dostawę.

Priorytetem naszego zespołu jest wieloletnia współpraca z partnerami. Ważne jest dla nas zaufanie naszych klientów, które ukształtowało się przez lata owocnej działalności firmy. Zawsze koncentrujemy się na wynikach, które mogą zadowolić klienta.

Oddzwonić
Wypełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z Tobą jaknajszybciej
Zadaj pytanie
Wypełnij pola lub wyślij prośbę na maila: mail@av-exim.com