Niezwykły projekt specjalny rampy załadunkowej i platformy dla ciężkich maszyn

Nie jest to pierwszy raz, kiedy nasza firma produkuje rampy załadunkowe dla ciężkich maszyn, ale to zamówienie można nazwać wyjątkowym.

Polski oddział znanej międzynarodowej firmy produkującej teleskopowe wózki widłowe zwrócił się do nas w celu znalezienia rozwiązania umożliwiającego załadunek takiego sprzętu do dalszego transportu. Efektem pracy naszych inżynierów była specjalna stacjonarna rampa i platforma, które można połączyć w jedną 19-metrową konstrukcję.

rampa załadunkowa

Oprócz zwiększonego udźwigu wynoszącego 30 ton i zmodyfikowanych standardowych wymiarów, dodatkowe opcje sprawiają, że rampa i platforma są wyjątkowe. Zestaw opcji HA2-WL2 dla platformy załadunkowej składa się z dwóch par teleskopowych nóg, które można regulować na wysokość i kół do lokalnego przemieszczania. Stacjonarna rampa załadowcza ma również opcję HAWL — jedną dodatkową parę nóg teleskopowych z kółkami. Zarówno rampa załadunkowa, jak i platforma posiadają opcję HR — dodatkowe poręcze zabezpieczające o wysokości 1100 mm.

Stacjonarna rampa załadowcza

To tylko jeden z przykładów naszego profesjonalnego i indywidualnego podejścia do potrzeb klienta. Specjalne rampy przeładunkowe AUSBAU to unikalne i wysokiej jakości rozwiązanie, które nie zawodzi!

Oddzwonić
Wypełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z Tobą jaknajszybciej
Zadaj pytanie
Wypełnij pola lub wyślij prośbę na maila: mail@ausbaurampa.pl