Nasza praca podczas pandemii COVID-19

Drogi kliencie i wszyscy partnerzy,

 

Nazywam się Andrii Voievodin, jestem założycielem i współwłaścicielem firmy AV-exim, która ma 13 lat doświadczenia w produkcji i sprzedaży urządzeń magazynowych pod marką AUSBAU.

W tym burzliwym czasie chcemy poinformować, że kontynuujemy pracować z pełną odpowiedzialnośćią wobec naszych klientów i partnerów.

Wszyscy członkowie naszego zespołu biurowego pracują z domu, dzięki czemu możemy zarządzać wszystkimi prośbami naszych partnerów w taki sam sposób, jak wtedy, gdy pracowaliśmy z biura. Kroki te zostały przez nas zaplanowane z wyprzedzeniem i rozpoczęliśmy pracę zdalną, zanim rząd wydał odpowiednie przepisy.

Wszystkie trzy nasze zakłady działają normalnie, oczywiście biorąc pod uwagę środki ostrożności, abyśmy mogli zrealizować zamówienia na czas. Przygotowania do pracy w kryzysie rozpoczęliśmy w lutym 2020 r., Więc teraz jesteśmy absolutnie gotowi i możemy zagwarantować wypełnienie naszych zobowiązań.

Z wyprzedzeniem wyposażyliśmy nasze zakłady niezbędnymi częściami na okres 8-12 miesięcy dla utrzymania produkcji na najwyższym poziomie, dlatego jesteśmy pewni, że mamy wystarczającą ilość materiału do niezawodnej produkcji non-stop.

Przygotowaliśmy zapas najpopularniejszych modeli, abyśmy mogli je szybko wysłać i mieć margines bezpieczeństwa dla każdej nieprzewidywalności.

Zawarliśmy umowy z firmami spedycyjnymi, które w pełni przestrzegają zasad bezpieczeństwa, dzięki czemu możemy zarządzać wszystkimi naszymi przesyłkami na czas.

Podsumowanie:

 

  • Biuro OK
  • Produkcja OK
  • Magazyn OK
  • Logistyka OK

 

Życzymy wszystkiego najlepszego, bądźcie zdrowi i jesteśmy przekonani, że ludzkość stanie się silniejsza po takim kryzysie.

 

Z Ukrainy z miłością,
Andrii Voievodin i cały zespół firmy AV-exim

Oddzwonić
Wypełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z Tobą jaknajszybciej
Zadaj pytanie
Wypełnij pola lub wyślij prośbę na maila: mail@av-exim.com