Mobilna rampa załadunkowa pod zamówienie dla firmy w Holandii

Mobilne rampy przeładunkowe pod zamówienie — doskonałe rozwiązanie do optymalizacji procesów logistycznych. Użytkownik wybiera ładunek, szerokość jezdni i wiele innych parametrów w zależności od własnych potrzeb.

Naszym nowym klientem jest firma, która specjalizuje się w produktach związanych ze zdrowiem i rekreacją. Otrzymano zamówienie na wykonanie mobilnej rampy ze zdejmowanymi bortkami i zwiększoną szerokością jezdni do 2250 mm zamiast standardowych 2000 mm.

Mobilna rampa załadunkowa dla firmy w Holandii

Z dodatkowych opcji rampy klient wybrał ocynkowaną powierzchnią jezdną, co chroni metal przed korozją, przedłużając tym samym trwałość eksploatacji tego produktu, zachowując jednocześnie jego wygląd. Rampa została również wyposażona w dodatkową parę kółek w celu zwiększenia równowagi.

Firma AUSBAU jest niezawodnym producentem i dostawcą wyposażenie magazynowego. Dostarczamy urządzenia do ponad 35 krajów na całym świecie. Produkujemy rampy mobilne załadunkowe pod zamówienie dostosowane do wszystkich wymagań klientów. Pracujemy dla jakości i wyników.

Mamy wieloletnie doświadczenie w pracy z firmami o zasięgu globalnym i otrzymujemy wiele pozytywnych komentarzy na temat jakości naszych produktów.

Nasi menedżerowie z przyjemnością doradzą i pomogą w wyborze wyposażenie magazynowego, który usprawni procesy załadunku i rozładunku.

Oddzwonić
Wypełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z Tobą jaknajszybciej
Zadaj pytanie
Wypełnij pola lub wyślij prośbę na maila: mail@ausbaurampa.pl