Mobilna rampa o masie 30 ton do załadunku sprzętu do budowy dróg

W ciągu ponad szesnastu lat pracy firma «AV-exim» wysłała setki mobilnych i stałych ramp do ponad 30 krajów w pobliżu i daleko za granicą.

Tym razem porozmawiamy o dostarczeniu tej wiosny rampy AUSBAU-SPCL30-2SL na Śląsk w Polsce. Klientem była firma sprzedająca sprzęt do budowy dróg. Rampa załadunkowa była wymagana do załadunku/rozładunku asfaltowych urządzeń budowlanych.
Ponieważ taka technika zwykle znacznie przewyższa ciężar wózka widłowego, kluczowym aspektem była zdolność rampy do wytrzymania obciążenia granicznego wynoszącego 30 ton.
Posiadając duże doświadczenie w rozwiązywaniu takich problemów, nasza firma wyprodukowała rampę załadunkową AUSBAU-SPCL30-2SL z nogami podporowymi. Konstrukcja tej rampy zapewnia wzmocnioną konstrukcję ramy w porównaniu ze standardowymi modelami.

rampę załadunkową AUSBAU_Polsca

Przed wysyłką do Polski rampa przeszła dokładne testy, które potwierdziły jej pełną zgodność ze wszystkimi wymaganiami klientów. W szczególności załadowana ciężarówka KAMAZ jechała wzdłuż powierzchni rampy, aby sprawdzić wytrzymałość.
Bardzo się cieszymy, że sprzęt AUSBAU okazał się najlepszy w krajach UE. Pozwala nam to corocznie zwiększać sprzedaż naszych produktów i znajdować niestandardowe rozwiązania dla naszych zadań.

Oddzwonić
Wypełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z Tobą jaknajszybciej
Zadaj pytanie
Wypełnij pola lub wyślij prośbę na maila: mail@ausbaurampa.pl